Korepetycje z matematyki w Wieliczce

  • Udzielamy korepetycji z matematyki, na każdym poziomie edukacyjnym: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum / technikum (podstawa i rozszerzenie) oraz studiów (matematyka wyższa).

  • Zakres nauczania korepetycji z matematyki obejmuje: bieżący materiał przerabiany na zajęciach (w tym pomoc przy odrabianiu zadań domowych oraz nadrabianiu zaległości), gruntowne przygotowanie do: kartkówek, sprawdzianów, testów sprawdzających nabyte umiejętności, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak również do sesji i innych egzaminów. Jeśli obawiasz się, że możesz nie zdać do następnej klasy, gdyż czeka Cię poprawka z matematyki, a Ty zupełnie nie czujesz się na siłach – nie martw się. Pomożemy Ci ją nauczyć się. Oferujemy również dokładne przygotowanie do wszelkiego rodzaju konkursów i olimpiad matematycznych, poprzez rozwiązywanie licznych zadań pod tym kątem.

  • W zależności od rodzaju szkoły i potrzeb uczniów, które są dla nas kluczowe, lekcje  udzielane są przez nauczycieli, studentów, uczących się na danym kierunku (matematyka). Korepetycji udzielają także egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dzięki którym poznasz właściwy sposób rozwiązywania zadań typu gimnazjalnego czy też maturalnego. Nasza kadra nauczycielska posiada wieloletnie doświadczenie. Wszystkie zagadnienia tłumaczymy w sposób jasny i zrozumiały dla wszystkich. Cechuje nas cierpliwość oraz pełny profesjonalizm, w tym, czym się zajmujemy, gdyż matematyka jest naszą pasją. Problemy przedmiotowe i wszelkie niejasności tłumaczymy dotąd, dopóki nie będziemy mieć pewności, że uczeń w całości przyswoił wiedzę teoretyczną i umie ją właściwie zastosować w praktyce, poprzez samodzielne rozwiązanie zadań z każdego działu matematyki. Do każdej z osób, mamy indywidualne podejście. Przekazując swoją wiedzę, dokładamy wszelkich starań z naszej strony w to, by uczeń opanował cały materiał. Stawiamy na miłą i przyjemną atmosferę, a co najważniejsze – zero jakiegokolwiek stresu. Jeśli nie przepadasz za szkolnymi lekcjami matematyki – u nas, z pewnością je polubisz. Gwarantujemy Ci to.

  • Oprócz indywidualnego nauczania, istnieje także możliwość udzielania korepetycji dla niewielkich grup osób (2 – 3). Lekcje odbywają się w tak małym gronie, ze względu na to, że każdemu z uczniów, pragniemy w pełni poświęcić naszą uwagę i przekazać maksimum wiedzy.

Promocja: Korepetycje z matematyki w Wieliczce – materiały: podręczniki, tablice matematyczne: gratis!