Korepetycje z matematyki Kraków

Kilka słów o nas

Stanowimy zespół korepetytorów, którzy specjalizują się w udzielaniu korków z matematyki jak i informatyki w Krakowie i okolicach. Korepetycje udzielane są przez nauczycieli, studentów uczących się na kierunku matematyka. Lekcji udzielają także egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, dzięki którym zapoznasz się z właściwym sposobem rozwiązywania zadań typu gimnazjalnego czy też maturalnego. Nasza kadra nauczycielska posiada długoletnie praktykę w udzielaniu korepetycji. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i bezstresowo by jak najlepiej przekazać wiedzę!

Zakres nauczania korepetycji z matematyki

Zakres nauczania obejmuje: bieżący materiał przerabiany na lekcjach, staranne przygotowanie do: kartkówek, sprawdzianów, testów sprawdzających nabyte umiejętności, matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak również do sesji i innych egzaminów. Jeśli obawiasz się, że możesz nie zdać do następnej klasy, gdyż czeka Cię poprawka z matematyki, a Ty zupełnie nie czujesz się na siłach – nie martw się. Z nami odniesiesz sukces!

Oferujemy również dokładne przygotowanie do wszelkiego rodzaju konkursów i olimpiad matematycznych, poprzez rozwiązywanie wielu zadań.

Nauczanie w niewielkich grupach

Oprócz indywidualnego nauczania, istnieje także możliwość udzielania korepetycji dla niewielkich grup osób (2 – 3). Lekcje odbywają się w tak małym gronie, ze względu na to, że każdemu z uczniów, pragniemy w pełni poświęcić naszą uwagę i przekazać maksimum wiedzy.Jeśli mieszkasz nieco dalej – nic nie szkodzi. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu.

Dojazd do klienta

Cenimy Twój czas, dlatego dojeżdżamy także do osób, mieszkających na terenie: Wieliczki, Dobczyc, Gdowa, Niepołomic, Bochni, Skawiny. W ten oto prosty sposób, możesz poszerzać swoją wiedzę z matematyki, jednocześnie nie wychodząc z domu.

Kontakt

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej korepetycje-wieliczka.pl ,ale również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego +48 606 620 693